1641 ONICE ESPERANZA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1641 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 228cm / 90inch |
| Height | 130cm / 51inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1148kg |
| Block | 1641 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 228cm / 90inch |
| Height | 134cm / 53inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1310kg |
| Block | 1641 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 228cm / 90inch |
| Height | 136cm / 54inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1310kg |
| Block | 1641 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 228cm / 90inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1312kg |
| Block | 1641 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 228cm / 90inch |
| Height | 142cm / 56inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1315kg |
| Block | 1641 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 228cm / 90inch |
| Height | 144cm / 57inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 902kg |